پنج شنبه, 21 -2664 11:02

فلزیاب و جدا سازی یا انالیزمنابع Featured

Written by جمالی
Rate this item
(0 votes)

 

فلزیاب و جدا سازی یا انالیزمنابع

 هر سیستم فلزیاب  برای خود دارای تنظیمات ویژه همان مدارفلزیاب  میباشد و برای مشخص نمودن تفاوت بین موادمعدنی صحنه کاروهدف میتوانید از اطلاعات ستون سمت چپ  و ستون سمت راست جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE  برای تنظیم EDIT  یا VDI DISC  در سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب بهره ببرید.  .

در نظر داشته باشید که شما وارد هر منطقه ای با فلزیاب میشوید هم شکل بودن نوع هدف با مواد معدنی اطراف آن یا متضاد بودن هدف با مواد معدنی و منابع حول محور خود  در تنظیمات مربوط اعداد V.D.I و تنظیمات متعلق به حجم و سطح  ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X  ارتباط کامل و معکوس را دارا میباشد.

جدول V.D.I SCALE در اصل تعیین و تشخیص نوع هدف و فلزات و مواد معدنی بنابر طبقه اهداف از نظر سیستم فلزیاب میباشد.

دستور العملهای موجود در کتاب های عمومی مربوط به فلزیاب و معدنیاب و رادار زمینی دستی و دوربین حرارتی راداری کلی میباشد  و هر قسمت که مربوط به سیستم فلزیاب شما میباشد از همان موضوع بهره ببرد  ولی بعضی قسمت ها که مشاوره و معایب و گزارشی  کلی خطاهای سیستم فلزیاب است  مطالعه نماید زیرا در رابطه با تمامی سیستمهای فلزیاب دنیا صدق مینماید

انواع روش ها وشکل ها وتجربیات و اطلاعات پایه ای وعلمی و فنی و اصولی  بنابر گزارشات و عملکرد اپراتور ها در رابطه با فلزیاب در اختیار شما قرارداده میشود  اگر تناقض یا ضد و نقیضی یا با مواردی برخورد نمودید که با همدیگر تفاوت دارد  دلیل اصلی این است که این اطلاعات مربوط به روشهای  گوناگون در شرایط مجزا و مختلف ارائه شده است و شما هم میتوانید جهت تجربه از این موارد بهره ببرید تا به موفقیت دست یابید  وبعضی از توضیحات در قسمتها عمومی و عام به یکدیگر نزدیک میباشد و مابقی بنابر سیستم های فلزیاب گوناگون در مشاغل و فعالیت های مختلف قابلیت بهره برداری دارد.

شما باید با همه روشها عملکرد با فلزیاب اشنا شده وتمرین نمائید و از آنچه که به نوع فعالیت  شما نزدیک است بهره ببرید .

بعضی از تعاریف متعلق به فلزیاب آنتن داریا فلزیاب انتنی  و بعضی مربوط به کوئلی و لوپی و تعدادی هم برای سیستمهای فلزیاب صوتی یا فلزیاب تصویری است و بعضی گزارشات و راهنمایی مشترک بین همه آنها است.

در نتیجه با هر سیستم فلزیاب  که شما تهیه نمودید باید تمرین نموده و بر روی تنظیمات و نوع تشخیص و تفکیک و واکنش سیستم فلزیاب یا یابنده Detectorمهارت کامل یابید .

فراگیری هر سیستم فلزیاب نیازمند بکار گیری منظم دستور العمل هر سیستم فلزیاب در مدت زمان تمرین به روشهای گوناگون میباشد.

تفکیک در سیستمهای فلزیاب از  هر نوع باشد در اصل نیازمند تنظیمات متناسب برای انالیزیا جداسازی منابع به نسبت وضعیت هدف در ان محدوده میباشد.

 

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

 

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

 

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

 

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

Read 890 times Last modified on دوشنبه, 13 ارديبهشت 1395 09:59