پنج شنبه, 02 فروردين 777 11:04

فلزیاب و تاثیر پذیری منابع بر تفکیک Featured

Written by جمالی
Rate this item
(0 votes)

 

 فلزیاب و تاثیر پذیری منابع بر تفکیک

در هر منطقه ای که عملیات با فلزیاب به اجراء میرسد برای افزایش توان سیستم فلزیاب در تفکیک اپراتور باید نوع مواد معدنی و منابع صحنه کار را در نوع تنظیمات در نظر داشته و لحاظ نماید تا بتواند بین ستون سمت چپ و راست جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE یک رابطه منطقی به همراه تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X برقرار نماید و امکان تشخیص اهداف و مرکز هدف اصلی را از غیر واقعی بتواند تشخیص دهد.

  چند نمونه در رابطه با عملکرد فلزیاب در تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT   یا VDI DISC و ارتباط ان با تنظیمات سطح و حجم یا ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X بیان میگردد تا با نوع تاثیر در تغییرات این تنظیمات  اشنا گردید .

در زمان کار با فلزیاب در وضعیتی که خاک منطقه دارای مواد تشکیل دهنده یا مشتقاتی از نوع برنز      BURNS و مس COPPER و طلا GOLD باشد و به دنبال یک هدف از نوع برنزBRUNS   میباشید اهداف خود را کوچکتر از شکل واقعی نشان میدهد .

  اگر با فلزیاب به دنبال هدفی مانند طلا GOLD یا اهدافی که دارای چنین ساختاری است  میباشید و وضعیت منابع و مواد معدنی صحنه کار همخوان و همه طبقه نباشد یا ناسازکار با هدف طلا GOLD  باشد هدف خود را بزرگتر از شکل واقعی به علائم سیستم فلزیاب نشان میدهد .

اهداف با الیاژ متفاوت از نظر تشخیص در سیستم فلزیاب نیز متفاوت میباشد معادله بین این دو تفاوت با مهارت اپراتور در تنظیمات به انجام میرسد.

 نوع منابع و مواد معدنی صحنه کار بر روی علائم ارسالی و دریافتی اثر گذاشته که موجب تغییر شکل بازتاب سیستم فلزیاب از نظر پردازشگر سیستم فلزیاب میگردد

مواد معدنی و منابع از خود دارای حرارت و مادون قرمز و خواص مغناطیسی و جریان و انرژی و امواج میباشد و به همین نسبت هدف نیز دارای این شرایط میباشد این علائم مربوط به هدف و منابع و مواد معدنی در صحنه کار با یکدیگرتبادل و فشار وارد نموده و این امر بر روی علائم هدف اثر مستقیم گذاشته و علائم هدف نیز بر اطراف خود تاثیر میگذارد و شدت فشار علائم بریکدیگربازتاب گردیده و سیستم فلزیاب باید علائم پراکنده را از علائم مربوط به مرکز هدف را تشخیص دهد تا اپراتور یا کاربر بتواند موفق گردد که تعیین تنظیمات متناسب توسط اپراتور یا کاربر میتواند توان سیستم فلزیاب را برای تشخیص مرکز هدف واقعی افزایش دهد.

 

 

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

 

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

 

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

 

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

Read 856 times Last modified on یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395 08:22