پنج شنبه, 02 فروردين 777 11:04

فلزیاب پیشرفته Featured

Written by جمالی
Rate this item
(0 votes)

 

فلزیاب و  استخوان و گچ و ساروج و واکنش

فلزیاب پیشرفته که دارای تنظیمات تفکیک و تشخیص و سطح و حجم میباشد میتواند منابع را از یکدیگر جدا نموده و با تغییر این تنظیمات میتواند منابعی که خود را شبیه هدف مورد نظر نشان دهد از هدف واقعی تشخیص دهد و با تغییر تنظیمات تفکیک و تشخیص و سطح و حجم اپراتور یا کاربر میتواند تفاوت استخوان و گچ و اهک و ... را از هدف واقعی تشخیص دهد.

استخوان و گچ و اهک و ساروج و بعضی مصالح و مواد دارای ترکیب کلسیمی و کربنی میباشد که این منابع به راحتی برای سیستمها فلزیاب یک چتر جذبی در صحنه کار ایجاد مینمایند و موجب جذب سیستم فلزیاب و بازتاب علائم برای سیستم فلزیاب از جانب خود میگردند  و این واکنش بر روی تمامی سیستمهای فلزیاب دنیا پدید میاید.

ذاتاً سیستمهای فلزیاب که از جریان و انرژی و امواج بهره میبرند با تغییر کربن 12 به کربن 14 درگیر میباشد و یون های پدید امده میتواند سیستم فلزیاب را به سمت خود جذب نماید.

اهگ یا گچ دارای شرایط یون مثبت میگردد و نیروی وارده از یون های منفی یا مغناطیس نیروی ایستا از دیگر منابع بر روی عملکرد سیستم فلزیاب اثر گذاشته و موجب میگردد که سیستم فلزیاب به این دسته از منابع واکنش نشان دهد و این امر مربوط به یک سیستم فلزیاب خاص نمی باشد و هر که ادعا نماید که سیستم فلزیاب ان با این مشگل روبرو نمی باشد یکی از پایه های اصولی ایراد بنیادین سیستم فلزیاب را که موضوعی عمومی است و مربوط به بنیاد جریان و امواج و انرژی میباشد  رد نموده واین امر در اصل نپذیرفتن اصل هم مکان ها یا همگن ها میباشد واگر شخصی این اصل را نپذیرفت یا ادعا نمود سیستم فلزیاب ساخته شده توسط ان مجموعه این نقص را اصلاً ندارد احتمالاً بر روی اصول علمی هم اتم ها  یک اصل علمی جدید به اثبات رسانده است و استخوان نیز یکی از موارد وجود کلسیم مانند اهک میباشد و موجب واکنش سیستم فلزیاب میگردد و در بعضی مواقع گرمای موجود در منابع ایجاد جذب سیستم فلزیاب مینماید.

پدید یونی از بار صحنه کار و مغناطیس و جریان یا نیروی ایستا اماده به واکنش با مقاومت پائین را ایجاد مینماید که این علائم نیرو با سرعت بیشتر به سمت سطح زمین و نقاط دارای شرایط متفاوت حرکت نموده و به علائم یا جریانات بازتاب پرشدت تری را ایجاد مینمایند.

 

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

 

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

 

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

 

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

Read 751 times Last modified on یکشنبه, 19 ارديبهشت 1395 08:22