فلزیاب
ramin

ramin

پنج شنبه, 21 -2664 11:02

فروش فلزیاب

فلزیاب و شرایط تشخیص در روش حرکتی و شعاع زنی AC و غیر حرکتی نقطه زنی DC

فلزیاب برای مختصات یابی محدوده و دیواره هدف روش های گوناگون داشته که امکان دارد یک اپراتور یا کاربر از روش مختصات یابی که خود بدست اورده است بهره ببرد اصل در مختصات یابی مشخص نمودن محدوده و مرکز هدف میباشد .

عملیات شعاع زنی یا حرکتی میباشد که به ان روش حرکتی یا AC میگویند.

عملیات نقطه زنی یا مشخص نمودن مرکز هدف را نقطه زنی یا DC میگویند.

عملیات مشخص نمودن دیواره و محدوده هدف را نقطه یابی میگویند.

اصولاً با فلزیاب در زمان  بهره گیری از روش حرکتی یا شعاع زنی AC سیستم می‌تواند محدوده اهداف را مشخص نماید و در صد توان تفکیک و تشخیص در سیستم فلزیاب  نسبت به روش نقطه زنی DC بیشتر است  و برای همین حرکت AC یا گام برداشتن یا حرکت اپراتور در جهت تشخیص هدف باید به گونه‌ای هماهنگ گردد که سیستم فلزیاب بتواند در این فاصله زمانی مابین ارسال امواج و دریافت یا اختلاف مابین ارسال و دریافت در برگشت امواج ،انرژی یا جریان محل هدف را درست معین نماید.

تشخیص فلزیاب در روش حرکتی باید با دقت کامل به انجام رسد زیرا نقطه یابی یا مشخص نمودن محدوده و دیواره هدف میتواند نقاط اطراف هدف را که واکنشی شبیه مرکز هدف برای سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب ایجاد نموده و این زوایا یا اضلاع اطراف هدف میتواند اپراتور یا کاربر را در مشخص نمودن مرکز هدف منحرف نماید برای بدست اوردن نقطه مرکز هدف باید عملیات نقطه یابی یا دیوراه هدف را از چهار طرف مرکز هدف به انجام رساند تا بتوان نقطه اصلی مرکز هدف مشخص گردد.

 

فروش فلزیاب توسط تولید کنندگان یا فروشندگان فلزیاب به انجام میرسد و یک عده واسطه نیز در این بین بصورت مستقیم و غیر مستقیم وجود داشته که قیمت فلزیاب را بالاتر از قیمت واقعی ارائه مینماید فروش فلزیاب را بعضی با ایجاد سایت یا بلاگ ها یا در شبکه اجتماعی بصورت غیر مستقیم ایجاد نموده و اقدام به تعریف از سیستم فلزیاب مورد نظر خود در این سایت ها یا بلاگ ها یا شبکه اجتماعی نموده و در همین سایت ها یا بلاگ ها یا شبکه اجتماعی اقدام به بدگوئی از دیگر سیستمها فلزیاب نموده تا فلزیاب مورد نظر خود را که در دیگر سایت ها یا بلاگ ها یا شبکه های اجتماعی معرفی نموده اند بفروش میرسانند در زمان خرید واقعیت ها را در نظر بگیرید و مطالب ذکر گردیده توسط فروشندگان فلزیاب مورد ارزیابی قرارداده و واقعیت را بدست اورید و واقعیت عملکرد سیستم فلزیاب خوب را زمان خرید مشاهده نمائید به این صورت که یک هدف پنهان شده در سطح و عمق توسط خودتان  تفکیک نموده و در عمق زیاد پیدا نمائید.

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

 

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

 

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

 

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

پنج شنبه, 21 -2664 11:02

فلزیاب ارزان و خوب

فلزیاب و اثر منابع و اهداف جابجا شده در همان محدوده

در صورتیکه با فلزیاب در زمان تمرین از روی یک هدف چند بار عبور نموده  یا بر روی ان محل چند بار بر روی یک هدف تست یا ازمایش نموده اید و سپس محل هدف را در همان محدوده تعویض نموده یا  جابجا نمائید سیستم فلزیاب  به ان نقطه قبلی باز پاسخ میدهد زیرا در ان نقطه علائم بین هدف و سیستم فلزیاب با یکدیگر برخورد نموده و علائم هدف در ان نقطه بازتاب داشته است و زمانیکه هدف را جابجا مینمائید فلزیاب میتواند به ان نقطه قبلی از خود واکنش نشان دهد.

در عملیات با فلزیاب انتنی وقتی که هدف نمونه را قرارداده و پیدا نمودید و در همان نقطه جای هدف را تعویض نمودید و دوباره جستجو نمائید حرکت اولیه انتن بر روی محل  قبلی هدف نمونه میباشد و سپس به سمت هدف اصلی تغییر جهت میدهد.

در سیستم فلزیاب صدادار یکسره نیز به همین صورت است زمانیکه هدف را در یک نقطه قرار داده و هدف را برداشته و دوباره بر روی همان نقطه فلزیاب را عبور دهید  تغییر صدا خواهید داشت .

در فلزیاب تصویری نیز اگر هدف را زده یا محدوده انرا مشخص نمائید و سپس از هدف نمونه را از ان نقطه برداشته و دوباره تصویر گیری نمائید علائم ان هدف اشکار میگردد.

فلزیاب اگر در یک محدوده بر روی هدف عمل نموده و هدف را بردارید سیستم فلزیاب به همان نقطه قبلی و اکنش نشان داده یا در مرحله اول بعد از جابجائی هدف از نقطه اولی  به محل قبلی نسبت به محل جدید واکنش نشان دهد و چنین واکنشی میتواند از عامل علائم بین سیستم فلزیاب و طلایاب یا گنج یاب و هدف که در ان محدوده اولی انباشته گردیده و بر اطراف خود نیرو وارد اورده است ایجاد گردد و سیستم فلزیاب مجدداً به ان نقطه اولیه پاسخ دهد و این پراکندگی در محیط صحنه کار از دیگر منابع و اهداف هم طبقه نیز امکان انحراف را افزایش میدهد.

در نتیجه برخورد علائم سیستم فلزیاب با یک هدف یا منبع میتواند ان محدوده را برای مدتی الوده به جریانات خود نماید و سیستم فلزیاب بر روی ان نقطه واکنش نشان دهد حتی اگر ان هدف را از محل اولیه به محل جدید تغییر دهید سیستم فلزیاب میتواند به نقطه اولیه یا قبلی واکنش نشان دهد.

اهداف قدیمی نیز که مدت زیادی در یک محدوده قرار داشته و از ان محل خارج میگردند بر اثر وارد نمودن  شرایط خود بر اطراف محل میتواند ان شرایط در ان موقعیت ماتند یک حوزه مغناطیس یا نیروی ایستا را از خود به جا بگذارد و در اثر تغییر بجا مانده سیستم فلزیاب از هر نوع و هر مدل در دنیا باشد به ان نقطه واکنش نشان دهد و موجب انحراف سیستم فلزیاب  در تشخیص هدف گردد.

 فلزیاب ارزان و خوب ان فلزیابی میباشد که بتواند نسبت به دیگر فلزیاب ها که دیگر شرکت ها و افراد میفروشند توانائی بالای داشته و بتواند یک هدف پنهان شده را خود خریدار در زمان خرید در سطح و عمق تفکیک و پیدا نماید تعدادی از شرکت های معتبر برای تولید و فروش بالا اقدام با ساخت فلزیاب ارزان و خوب با کیفیت بالا نموده و برای اینکه رقابت را در دست داشته باشند قیمت فلزیاب را ارزان با کیفیت خوب به بازار ارائه مینمایند و این شرکت ها سعی مینمایند از لوازم جانبی بیخودی که هزینه سیستم فلزیاب را بالا میبرد خود دارای نموده و یک فلزیاب با ظاهر ساده ولی توانائی بالا به بازار ارائه نمایندزیرا عملکرد فلزیاب مهم است شکل ظاهری نمیتواند قدرت فلزیاب را مشخص نماید عده ای از افراد یا شرکت ها ظاهر و لوازم جانبی با هزینه بالا را ربر روی سیستم فلزیاب قرار میدهند که در توان عمق و تفکیک فلزیاب اثر خاصی نداشته و فقط برای جلب خریدار است.

 

 

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

 

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

 

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

 

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

پنج شنبه, 21 -2664 11:02

فلزیاب خارجی

 

فلزیاب و توان تشخیص فرکانس پائین در اب و برف

علائم پائین بیانگر توان نفوذ در شرایط سخت میباشد اما نه برای هر شرایطی بتواند واکنش منطقی نشان دهد.

در مناطق برفی یا بارانی یا دارای میزان بالا و اب و رطوبت امواج و جریان و انرژی و فرکانس پائین میتواند تا حدودی توان سیستم را در کاوش هدف واقعی افزایش دهد اما بطور قطعی  سیستم صد در صد نمی تواند مانند زمان معمولی هدف را ردیابی و کاوش نماید.

بخاطر افزایش توان جداسازی یا تشخیص هدف در وضعیت دشوار طراحان از جریان و انرژی و فرکانس و نیروی پائین بهره میبرند.

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094

مشاهده محصولات فلزیاب و مشاوره WWW.TJA777.COM

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOT

پنج شنبه, 21 -2664 11:02

فلزیاب نقطه زنی

فلزیاب نقطه زنی

سیستم فلزیاب انتن دار یا فلزیاب انتنی میتواند با کاربرد روش مختصات یابی از طریق تک یا جفت دسته انتن مرکز هدف و محدوده دیوار انرا مشخص نماید و اپراتور حرفه ای در نقطه زنی با سیستم فلزیاب  انتنی یا انتن دار از فاصله دور جهت و حدود و مرکز هدف را میتواند تعیین نماید.

سیستم فلزیاب راداری یا فلزیاب انتنی  که توانائی  ردیابی یا شعاع زنی را دارد بطور طبیعی اگر اپراتور با دقت بر رو ی تنظیمات و ترسیم مختصات عمل نماید قدرت نقطه زنی را هم خواهد داشت و از نظر تصویر هر سیستم فلزیاب  که دارای برنامه  مختصات تصویری باشد اپراتور از نوع رنگ یا شکل لکه رنگ و تصویر ان میتواند شرایط هدف را تشخیص دهد و با تغییردربرنامه نرم افزار وضعیت و وجود هدف واقعی را تشخص دهد.

سیستم فلزیابی را که در زمان تهیه یا خرید تست و اموزش دیده اید و موفق شده اید در مراحل اولیه بعد از اموزش هدف نمونه پنهان شده را در سطح و عمق پیدا نموده و تفکیک نمائید میتواندنشانگر این است که شماعملکرد انرا عملی مشاهده نموده و بعداْ خرید نموده اید و اینکه سیستم فلزیاب  توانائی نقطه زنی یا شعاع زنی را دارا میباشد در همان مقطع خرید و اموزش و تست فلزیاب برای اپراتور مشخص میگردد.

سیستمها فلزیاب  که دارای تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X و تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC میباشند میتواند اپراتور یا کاربر را در زمینه تغییر تنظیمات برای تشخیص هدف واقعی از دیگر منابع برای نقطه زنی و شعاع زنی کمک نموده  و اطمینان اپراتور یا کاربر را برای وجود هدف واقعی افزایش دهد.

 اندسته از اشخاص که اینگونه  خریداران را نگران از عدم توانائی  سیستم فلزیاب انتنی در نقطه زنی مینمایندموجب میشود که خود خریدار در زمان خرید اموزش دیده و هدف نمونه را در سطح و عمق کاوش نماید میتواند نگرانی و موضوعاتی را که دیگران در رابطه عدم توانائی نقطه زنی با فلزیاب انتنی ابراز نموده اند برطرف نماید   و ان عده ای که برای مشاوره اطلاعات اشباهی در اختیارخریداران قرارمیدهند عملاْ مقاصد دیگری به غیر از راهنمائی واقعی داشته و به دنبال ارائه محصول خود به شما میباشند و یک اپراتور در زمان تمرین به این موضوع که این دسته سیستمهافلزیاب  توانائی نقطه زنی را دارد پی خواهند برد البته در صورتیکه عملیات تجسس و تنظیم با اصول صحیح به انجام برسد.

همین که سیستم فلزیاب شما یک هدف نمونه را کاوش مینماید خود بیانگر این است که سیستم فلزیاب شما دارای توانائی  میباشد که فروشنده فلزیاب ابراز نموده است.

 

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

 

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

 

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

 

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

 

فلزیاب و اثر علائم و منابع و اهداف بر روی هم

مواد معدنی و منابع صحنه کار بر روی علائم فلزیاب در جهت تفکیک و تشخیص DISCRIMINATION و اندازه هدف SIZE TARGET اثر گذاشته.

زمانیکه مواد معدنی و منابع صحنه کار ناسازگار باشد علائم متعلق به هدف بزرگتر از اندازه واقعی هدف از دید فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب ارزیابی میگردد و این امر بر روی تعیین اعداد VDI در جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE و علائم متعلق به هدف تغییراتی ایجاد مینماید.

زمانیکه با یک فلزیاب عمل نموده و هدف در یک زمین الوده قرار بگیرد انتخاب اعداد یا رنگ و لکه رنگ و تصاویر در تعیین تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC از طبقات بالاتر در جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE و سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X  انتخاب گردد.

در زمانیکه سیستم فلزیاب بر روی صفحه نمایشگر اعداد و رنگ و لکه رنگ و تصاویر را اشکار نماید در چنین شرایطی علائم ظاهر شده از طبقات بالاتر از طبقه واقعی جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE اشکار میگردد.

موقعیکه با یک فلزیاب در زمینهای صاف و یکدست عمل مینمائید علائم تعیین شده برای تنظیمات تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC از طبقات پائین تر متعلق به طبقه واقعی هدف تنظیم گردد و در صورت وجود صفحه نمایشگر علائم متعلق به هدف پائین تر از از طبقه واقعی هدف اشکار میگردد.

در این حالت تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X باید برابر شرایط صحنه کار قرارداده شود تا توان سیستم فلزیاب تا حد ممکن افزایش یابد

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب و جدول تفکیک و تشخیص و سطح و حجم عمومی

سیستمهای فلزیاب که توان تفکیک و تشخیص DISCRIMINATION را دارا میباشند بنابر جدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE که عمومی و بین المللی میباشد عمل مینمایند.

تنظیمات سطح و حجم ترشهولد THRESHOLD یا تارگت ایکس TARGET X میباشد اپراتور میتواند ابعاد هدف را در فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب تعیین نماید .

ترشهولد THRESHOLD بر دو نوع میباشد ترشهولد THRESHOLD تنظیم اندازه هدف ومنابع و مواد معدنی و ترشهولد THRESHOLD تنظیم صدا میباشد.

 

 

برای مطالعه بقیه صفحات بر روی HOME بالا در سمت چپ صفحه  یا عدد صفحات در پائین هر صفحه کلیک نمائید.

تماس برای مشاوره و خرید 09123800094 مشاهده محصولات و مشاوره WWW.TJA777.COM

ادرس کانال تلگرام    @FELEZYABBOTیا شماره 09123800094  را در تلگرام ثبت یا SAVE نمائید درخواست کاتالوک ارسال نموده تا از طریق تلگرام برای شما ارسال گردد.

منبع کتب دانشمند علوم الکترونیک رادار رامین کیخسروی با کسب مجوز

فلزیاب و تخریب دیگرفروشندگان فلزیاب

دلیل اینکه بعضی اشخاص و افراد این مطالب را به صورت حضوری یا تلفنی یا در سایت ها و بلاگ ها برای تخریب دیگران بیان یا درج مینمایند مشخص است که نمی توانند از نظر فن اوری و تکنولوژی با شرکت های معتبر رقابت نمایند و اثر این ناراحتی و ضعف را به اینصورت بیان مینمایند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاهده انواع سیستم پیشرفته با سایت WWW.TJA777.COM مراجعه نموده و بر روی محصولات بالای صفحه اول و مشاوره برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمائید یا با شماره 09123800094 تماس حاصل نمائید.

شنبه, 11 ارديبهشت 1395 05:20

فلزیاب ساخت ایران و توان تفکیک

فلزیاب ساخت ایران و توان تفکیک

هر سیستمی که بنابر جدول VDI SCALE که جدول عمومی و بین المللی است با تنظیمات EDIT یا VDI DISC بتواند یک هدف طلا GOLD از نقره SILVER و اهن IRON و ..... را با دستور توسط اپراتور یا کاربر تفکیک نماید در هر شرایطی توان تفکیک را خواهد داشت و اجازه انتخاب و تغییر در شرایط زمین را در اختیار اپراتور یا کاربر قرار میدهد.

این سیستم ساخت ایران یا کشور دیگر باشد تفاوتی نمی نماید زیرا پایه و اساس سیستمهای دارای توان تفکیک بنابرجدول تفکیک و تشخیص VDI SCALE در همه دنیا یکسان میباشد.

در بعضی مواقع مشاهده یا شنیده یا گفته میشود که سیستمهای ساخت یا تولید ایران توان تفکیک طلا GOLD یا دیگر منبع را نداشته یا نمی تواند یک هدف از نوع طلا GOLD را کاوش نمود زمانی که یک سیستم میتواند یک هدف مانند طلا GOLD را کاوش نماید چنین موضوعی صحت ندارد زیرا زمانیکه یک هدف از نوع طلا GOLD را قرارداده و سیستم با انتن یا صدا یا تصویر در سطح و عمق تشخیص میدهد بیانگر این است که در هر شرایطی میتواند هدف مورد نظر اپراتور یا کاربر را تفکیک نموده و تشخیص دهد.

خیلی از مطالبی که بعضی افراد ابراز نموده یا در اینترنت و شبکه های اجتماعی بیان مینماید پایه و اساسی بنابر علوم و علم نداشته و عده ای از روی بی اطلاعی یا برای منفعت خود مطالبی ابراز نموده تا موجب تخریب دیگران گردند و در این رشته گفته ها و نوشته های بی پایه و اساس که غرض ورزی در ان نهفته است فراوان شنیده میشود وهیچ منبع و مرجع علمی در دنیا این مطالب منحرف کننده را قبول نداشته و در هیچکدام از سایت ها یا بلاگ ها یا شبکه های اجتماعی معتبر و کتب دانشمند مورد تائید مراجع علمی مشاهده نمی نمائید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاهده انواع سیستم پیشرفته با سایت WWW.TJA777.COM مراجعه نموده و بر روی محصولات بالای صفحه اول و مشاوره برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک نمائید یا با شماره 09123800094 تماس حاصل نمائید.